ĐOKOVIĆ: DF će predvoditi vlast u Danilovgradu nakon 23. oktobra

V. K.

29. 09. 2022. u 10:06

KOALICIJA Demokratski front - Za budućnost Danilovgrada predala je listu za izbore 23. oktobra. Nosilac liste Velimir Đoković istakao je da je Danilovgrad spreman da okrene novu stranicu.

ЂОКОВИЋ: ДФ ће предводити власт у Даниловграду након 23. октобра

Foto: V. K.

- Naš grad je već decenijama pod vlašću jedne odavno  prevaziđene političke strukture, koja je uništavala i našu opštinu i Crnu Goru i sada je vreme za one koji će da rade na dobro svih. LJudi sa naše odborničke liste su dobro poznati u Danilovgradu i svi znaju da će oni dati sve od sebe da se situacija pokrene iz učmalosti i da pokažemo da su rad i posvećenost ljudima recept za uspeh. Izvesno je da će naša koalicija predvoditi vlast u Danilovgradu i onda će se i oni koji su bili protiv nas uveriti da je naša ideja dominantna – a to je ideja da moramo svi zajedno raditi za dobro opštine, da nema podela i da ćemo uspeti da se pozicioniramo tamo gde nam je mesto – u srce Crne Gore, kazao je Đoković.

Šef izborne kampanje DF u Danilovgradu, poslanik Dragan Bojović je kazao da je uveren da će lista DF-a, koju predvodi Velimir Đoković, biti okosnica buduće vlasti u Danilovgradu.

- Krajnje je vreme da se promeni vlast u ovom gradu. Tužno je reći, ali Danilovgrad je pre tridesetak godina izgledao mnogo lepše i bio neuporedivo razvijeniji, nego što je danas. Nakon tridesetak godina DPS pustošenja, grad je doživeo stagnaciju i regresiju. DPS vlast je ovde samo brinula o tome kako će reciklirati samu sebe. Gotovo da nije bilo nikakvih razvojnih projekata, a i ti projekti koji su silom prilika pokrenuti, uglavnom su doživljvali kataklizmu, kao što su projekat kolektora ili novog groblja. Od grada koji ima izuzetne privredne, ekonomske i turističke potencijale, vlast DPS-a je napravila mesto koje se zaobilazi. Stoga je suvišno reći da je vreme za promene. Vreme je za slobodu i razvoj! Vreme je za ljude koji imaju volju i ideje da razviju naš grad! DF je bio i ostao najorganizovanija snaga koja Crnoj Gori donosi promene! Ne sumnjam da ćemo i u Danilovgradu pobediti i usmeriti ovaj lepi grad ka razvoju i ka dobrobiti za sve naše sugrađane. Do pobjede - poručio je Bojović.

Odbornička lista DF – Za budućnost Danilovgrada 

1.            Velimir Đoković – diplomirani ekonomista

2.            Goran Kalezić – referent pravnih i kadrovskih poslova

3.            Ratko Đurišić – spec. app. menadžment

4.            Aleksandra Pavićević – magistar filozofskih nauka

5.            Darko Burić – diplomirani inženjer poljoprivrede

6.            Veselin Marković – geodeta u penziji

7.            Predrag Pajović – spec. sci u pomorstvu

8.            Bojana Kaluđerović – studentkinja

9.            Pero Radonjić – penzioner

10.          Predrag Spasojević – diplomirani pravnik

11.          Miladin Vračar –

12.          Marija Radonjić – građevinski inženjer

13.          Milijana Jovanović – diplomirani pravnik

14.          Zoran Mišković – mašinski tehničar

15.          Aleksandar Kovačević – spec. app. menadžment

16.          Milutin Kalezić – tehničar prodaje

17.          Novo Kovačević – radnik

18.          Dražen Nikolić – bečelor

19.          Miloš Ćalić – student

20.          Jovana Ružić – elektroinženjer

21.          Zoran Jovović – penzioner

22.          Miloš Pavićević – mašinski tehničar

23.          Radoslav Tomašević – radnik

24.          Andrijana Mišković – turistički tehničar

25.          Milica Damjanović – hemijski tehničar

26.          Milisav Dragojević – mašinski inženjer

27.          Zlatko Pavićević -radnik

28.          Ivan Knežević – bečelor

29.          Marija Roganović – profesorica engleskog jezika

30.          Bojan Knežević – mašinski tehničar

31.          LJiljana Jakovljević – radnica

32.          Darko Radonjić – preduzetnik

33.          Dragan Bojović - profesor

V. K.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

MNOGI ĆE SE IZNENADITI: Kako se NJegoš zapravo zvao? Oslovljavali su ga sa Petar i Rade, ali je njegovo kršteno ime bilo drugačije

MNOGI ĆE SE IZNENADITI: Kako se NJegoš zapravo zvao? Oslovljavali su ga sa Petar i Rade, ali je njegovo kršteno ime bilo drugačije

VLADIKA PETAR II Petrović NJegoš bio je i ostao upamćen kao vrlo harizmatična ličnost, markantni vladar, ali i duboko prosvetljena misaona figura o čemu svedoče njegova znamenita književna dela. Iako su u usmenoj tradiciji i pisanoj istoriji njegov lik i delo opšte poznati, neki bitni detalji iz njegovog života slabo su poznati.

08. 12. 2022. u 18:51

Komentari (0)

UNICREDIT PODRŠKA MALIM PREDUZETNICIMA: Biznis klijentima UniCredit Banke Srbija omogućen Tap on Phone - terminal na mobilnom telefonu