KATNIĆ NIJE GOVORIO ISTINU: Nove informacije o skidanju zabrane ulaska u Crnu Goru Belivuku i Miljkoviću
ODLUKU o skidanju zabrane ulaska u Crnu Goru Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću doneo je bivši menadžment Uprave policije, a ne Kolegijum MUP-a, kako je to ranije danas novinarima rekao specijalni državni tužilac Milivoje Katnić.
Foto Jutjub
Kako je saopšteno iz Specijalnog državnog tužilaštva, Katnić je ranije danas na konferenciji za novinare govoreći o tome napravio "nenamernu terminološku omašku" konstatacijom da je tu odluku doneo Kolegijum Ministarstva unutrašnjih poslova.
- Glavni specijalni tužilac izvinjava se javnosti i MUP-u zbog nenamerne omaške - navodi se u saopštenju.
Preporučujemo
DRITAN DOČEKUJE ERDOGANA: Turski predsednik u subotu stiže u Crnu Goru
26. 08. 2021. u 17:18
MILAN KNEŽEVIĆ: Demokratski front je za ustoličenje mitropolita Joanikija na Cetinju!
26. 08. 2021. u 16:13
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)