PROMENA REŽIMA SAOBRAĆAJA U BATAJNICI DO PROLEĆA Putari rade oko nadvožnjaka

PUTARI rade na nekoliko lokacija u Batajnici, a osim izgradnje saobraćajnice Nova 47 koja predstavlja nastavak Šangajske ulice i novog nadvožnjaka u ovom zemunskom naselju, radovi obuhvataju i rekonstrukciju Ulice pukovnika Milenka Pavlovića u dužini od 250 metara i dodavanje saobraćajne trake.

ПРОМЕНА РЕЖИМА САОБРАЋАЈА У БАТАЈНИЦИ ДО ПРОЛЕЋА Путари раде око надвожњака

GO ZEMUN

Kako kažu u Opštini Zemun, Ulica Nova 47. dobiće i trotoare sa obe strane u dužini od 148 metara, kao i kanalizacionu i vodovodnu mrežu.

- Radovi u Ulici pukovnika Milenka Pavlovića biće u dve faze, tokom februara i marta. Dok traje rekonstrukcija, saobraćaj će ići sledećom trasom: Novosadska - Katice Opačić - Jovana Brankovića - ističu u ovoj lokalnoj samoupravi. - Autobusi javnog prevoza i teretna vozila kretaće se naizmenično jednom saobraćajnom trakom kroz Milenka Pavlovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ITALIJA POČELA TEŽAK PUT POVRATKA U VRH SVETSKOG FUDBALA: Mlade nade vraćaju Azure tamo gde im je i mesto