ZAVRŠEN LETNJI KAMP NA ČUKARICI: Osnovci tokom avgusta uživali na Adi Ciganliji

А. З. К.

29. 08. 2022. u 16:50

LETNjI sportsko-obrazovni kamp "Čukarica 2022" kroz koji je prošlo 140 osnovaca završen je u nedelju. Mališani podeljeni u četiri grupe bili su u prilici da uživaju i da isprobaju različite sportove na Adi Ciganliji.

ЗАВРШЕН ЛЕТЊИ КАМП НА ЧУКАРИЦИ: Основци током августа уживали на Ади Циганлији

GO Čukarica

U nedelju je organizovana predstava "Čuvari modre gore" uz logorsku vatru i vatromet.

Predsednik Gradske opštine Čukarica Srđan Kolarić, rekao je tokom završne večeri da su nasmejana i razdragana lica dece potvrda da su uživali tokom boravka u kampu. I da će se opština potruditi da ovo postane tradicija.

- Nadam se da ćete iz njega poneti lepe uspomene, neku novu naučenu veštinu, i ono što je najvažnije nova prijateljstva. Činjenica da ovde vidim mališane koji već drugi put pohađaju Letnji kamp mi govori više od svega, a to je da čukariči osnovci sa nestrpljenjem čekaju letnji raspust i uzbudljivu i neobičnu avanturu u prirodi - rekao je Kolarić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (1)

OVO JE JEDINI ESTRADNI SUKOB ZDRAVKA ČOLIĆA: Bili su nerazdvojni, a onda je jedna izjava napravila haos