MIRNA NOĆ U BEOGRADU: Hitna pomoć intervenisala 89 puta
U BEOGRADU je noć protekla mirno, nije bilo saobraćajnih udesa, a dežurale su 22 ekipe koje su obavile ukupno 89 intervencija, od čega 10 na javnim mestima, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći,
Foto: N. Karlić
Dogodilo se nekoliko tuča bez ozbiljnije povređenih učesnika, ali kao i svake noći bilo je nekoliko intervencija na javnim mestima zbog intoksikacije alkoholom.
Sve takve slučajeve ekipe Hitne pomoći vozile su do odeljenja toksikologije VMA na detoksikaciju.
Situacija sa korona virusom se postepeno smiruje.
Protekle noći je bilo osam interkliničkih transporta pacijenata zaraženih korona virusom u kovid bolnice Batajnica i Karaburma, a tri novozaražena pacijenta su primljena na Infektivnu kliniku KCS i vožena do bolnice Bežanijska Kosa.
U velikom broju su se javljali i hronični pacijenti najviše astmatičari, kardiovaskularni pacijenti, osobe sa psihijatrijskim poremećajima i hipertenzičari, ali primetno veći broj građana se javljao zbog povišene temperature i simptoma prehlade ili gripa, rečeno je Tanjugu iz službe Hitne pomoći.
BONUS VIDEO - AUTOMOBIL SLETEO U KANAL, VOZAČ POVREĐEN: Saobraćajna nesreća na Ibarskoj magistrali kod Kraljeva
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)