VODITE RAČUNA KAKO PARKIRATE: Ulice drugog prioriteta biće očišćene kad prestane sneg
ULICE prvog prioriteta u Beogradu očišćene su od snega, a na čišćenje ulica drugog prioriteta će se preći po prestanku padavina što će možda biti i noćas, ali najverovatnije sutra, izjavio je rukovodilac zimske službe JKP "Beograd put" Željko Maravić.
Večernje novosti
On je podsetio da se ulice drugog prioriteta ne čiste dok god su snežne padavine u toku.
- Prema vremenskoj prognozi, na čišćenje tih ulica ćemo preći najverovatnije tek sutra - rekao je Maravić i dodao da te ulice treba da budu čiste 48 sati po prestanku padavina.
Podsetio je da su ulice drugog prioriteta uglavnom male ulice u kojima je saobraćaj koncipiran tako da tu ima i obostranog parkiranja zbog čega je, dodao je, za čišćenje snega potrebno specijalno malo vozilo koje tuda može da prođe.
- To ne mogu da rade veliki kamioni koji čiste bulevare i veće saobraćajnice sa po više traka - rekao je Maravić.
On je apelovao na sugrađane da, kada počne čišćenje ulica drugog prioriteta, svoja vozila ne parkiraju nepropisno, kako bi nadležne ekipe lakše mogle da prođu i očiste sneg.
BONUS VIDEO - SNEG U BEOGRADU: Na ulicama komunalne službe
Preporučujemo
DNEVNICA OD 4.000 DINARA: Ovaj sezonski posao u Beogradu nema ko da radi
10. 01. 2022. u 18:38
GREJANjE NON-STOP DO DALjEG: Gradonačelnik obišao "Beogradske elektrane"
11. 01. 2022. u 16:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)