NEVIĐEN SKANDAL NA TUR DE FRANSU: Policija silom terala seljake, biciklisti dobili biber sprej (VIDEO)

Tanjug

24. 07. 2018. u 16:50

Četvorostruki šampion Kris Frum jedan je od učesnika trke Tur de Frans kome je takođe bila potrebna pomoć nakon što je policija upotrebila suzavac kako bi rasterala farmere koji su blokirali trasu trke

НЕВИЂЕН СКАНДАЛ НА ТУР ДЕ ФРАНСУ: Полиција силом терала сељаке, бициклисти добили бибер спреј (ВИДЕО)

Četvorostruki šampion Kris Frum jedan je od učesnika trke Tur de Frans kome je takođe bila potrebna pomoć nakon što je policija upotrebila suzavac kako bi rasterala farmere koji su blokirali trasu trke.

Uprkos obezbeđenju trke, seljaci su balama sena preprečili put takmičarima, pa je policija, morala da ih rastera suzavcem (biber-sprejom) koji je naudio i nekolicini takmičara, saopštili su organizatori prenosi AP.



Na toj trasi trka je nastavljena nakon 15 minuta.

Prema francuskim medijima, protestovala je manja grupa framera iz oblasti Arijež zbog smanjenja fondova EU.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Рашо

26.07.2018. 09:51

Дакле, вицеви о полицајцима су заиста истинити!