TRAGEDIJA U TURSKOJ: Prevrnuo se autobus, najmanje osmoro poginulih
NAJMANjE osmoro ljudi je poginulo, a 26 je povređeno u nesreći kada se putnički autobus koji je saobraćao od Tekirdaga do Antalije u Turskoj, prevrnuo nakon što vozač nije uspeo da savlada krivinu.
Foto Tanjug/AP
Policijske i medicinske ekipe su poslate na lice mesta, a mesto nesreće, kako piše TRT Haber, liči na ratnu zonu.
Policijske, medicinske i vatrogasne ekipe su poslate na lice mesta. Guverner Antalije Hulusi Šahin saopštio je da se nesreća dogodila u 10.20 časova po lokalnom vremenu, autobus sa 34 putnika sleteo je sa puta i prevrnuo se u jarak nakon što vozač nije uspeo da savlada krivinu.
U nesreći je poginulo osam ljudi, dok je 26 povređenih prevezeno u obližnje bolnice.
Istraga o incidentu je u toku.
Iako uzrok nesreće još nije jasan, smatra se da su putevi bili mokri i klizavi zbog kiše, što je možda doprinelo udesu autobusa.
BONUS VIDEO:
Požar u napuštenoj kući u Beogradu
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)