VUČIĆ DANAS U DIMITROVGRADU: Sastanak sa predsednikom Bugarske Rumenom Radevim
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas u Dimitrovgradu sa predsednikom Bugarske Rumenom Radevim.
Foto: Tanjug
Kako je najavljeno iz kabineta predsednika Srbije, oni će najpre u 10 sati razgovarati u četiri oka u Sportsko-rekreativnom centru "Caribrod", a potom je, u 10.20, predviđen plenarni sastanak delegacija dve zemlje.
U 11 sati predviđen je sastanak s predstavnicima bugarske nacionalne manjine, a u 12 časova izjave za medije predsednika Vučića i Radeva.
Dvojica predsednika će u 12.40 u Gimnaziji Svetih Kirila i Metodija prisustvovati ceremoniji otkrivanja spomenika slovenskim prosvetiteljima, a predviđeno je i njihovo obraćanje.
U 13.15 predsednici Vučić i Radev obići će i rekonstruisanu zgradu Gimnazije.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (1)