MINISTAR Siniša Mali gostuje večeras u vestima na TV Prva. Na početku vesti pušten je prilog o aferi Mauricijus.
Povezane vesti
VANREDNE VESTI O AFERI MAURICIJUS I SAZNANJIMA VEČERNJIH NOVOSTI: Ministar Mali - "Šokiran sam, ovde i te kako ima posla za nadležne organe!"
VANREDNE vesti na televiziji "Pink" večeras su bile posvećene ekskluzivnom istraživanju "Večernjih novosti" o aferi Đilasovih računa na Mauricijusu.
16. 03. 2021. u 21:00 >> 21:25
VANREDNE VESTI NA TV PINK U 21 SAT: Svi detalji afere Đilasovih računa na Mauricijusu povodom saznanja "Večernjih novosti"
VANREDNE vesti na televiziji "Pink" večeras posvećene su ekskluzivnom istraživanju "Večernjih novosti" o aferi Đilasovih računa na Mauricijusu.
16. 03. 2021. u 17:31
UPRKOS PANDEMIJI SRBIJA POBEĐUJE: Naša zemlja jedna od retkih u svetu kojima je povećan kreditni rejting tokom korone (FOTO)
MINISTAR finansija Siniša Mali istakao je da je Srbija jedna od retkih zemalja na svetu kojoj je pošlo za rukom, da u uslovima pandemije korona virusa, dobije povećanje, a ne smanjenje kreditnog rejtinga.
15. 03. 2021. u 10:45
POVEĆAN KREDITNI REJTING SRBIJE: Ministar Mali ocenio - "Mi smo jedna od retkih zemalja kojoj je ovo pošlo za rukom u uslovima pandemije"
REJTING agencija „Moody’s“ povećala je kreditni rejting Republike Srbije na “Ba2“ sa “Ba3”, uz stabilne izglede za dalje poboljšanje.
13. 03. 2021. u 11:31
SRBIJI POVEĆAN KREDITNI REJTING: Siniša Mali- U uslovima velike neizvesnosti sačuvali smo radna mesta, pokazali smo veliku odgovornost
REJTING agencija Moody’s povećala je kreditni rejting Srbije sa "Ba3" na "Ba2", uz stabilne izglede za dalje poboljšanje.
12. 03. 2021. u 22:52
Najnovije iz rubrike
BOLJE MRDIĆEVI ZAKONI NEGO PICULINI: Uglješa Mrdić o najbližem Ponoševom saradniku
TOKOM sednice Skupštine Srbije došlo je do rasprave između poslanika SNS Uglješe Mrdića i Ponoševca Stefana Jovića.
27. 01. 2026. u 19:53
POSLANIK JOVANOV: Umesto da osmisle nekakvu politiku, blokaderi iz Skupštine osmislili istraživanje javnog mnjenja i svoje rejtinge
PREVARU sa izmišljenim političkim rejtingom u Srbiji komentariosao je i poslank SNS Milenko Jovanov.
27. 01. 2026. u 19:43
"VEĆA GUŽVA ZA BUREK" Fijasko blokadera u najavi - Mizeran broj na skupu u Beogradu (FOTO/VIDEO)
U BEOGRADU se danas održava blokaderski protest.
27. 01. 2026. u 19:08
"JA SAM PONOSNI PREDSEDNIK SRBIJE" Moćna Vučićeva poruka - Nikome i nikada neću da dozvolim da ponižava Srbiju (VIDEO)
"JA SAM predsednik Srbije, ponosni predsednik Srbije, meni najmoćniji predsednici na svetu ne dele packe, a kamoli bilo kakvi funkcioneri, birokrate ili tehnokrate", poručio je u snimku objavljenom na njegovom zvaničnom Instagram profilu predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
27. 01. 2026. u 18:56
BLOKADERI FALSIFIKOVALI IZBORNE ANKETE? Ubrzo im stigao demanti iz EU
IZGLEDA da je opozicija u Srbiji pokušavala da falsifikuje anketu koja kaže da zajedno sa studentima pobeđuju na izborima.
27. 01. 2026. u 18:50
Mina
17.03.2021. 18:13
Djilas sejao račune po svetu kao cveće. Ne bi me začudilo da se otkriju jos računi i firme.
Teodora
17.03.2021. 18:54
Ko moze na posten nacin da stekne toliko bogatstvo? LJudi godinama rade, pa opet nisu toliko bogati, kao DJilas. Nek prestane da nas pravi budalama, jer to nismo.
Rajka
17.03.2021. 19:04
Šta je radio Djilas na Mauricijusu? Djilas je na Mauricijusu malo letovao, malo osnovao racune.
Vlada Zemun
17.03.2021. 19:08
Odlično, uhapsite onoga ko je nelegalno preneo novce nas gradjana na Mauricijus, pa nas obavestite o tome, eto, neka bude ekskluzivno, 17. aprila. Hvala
Mijo
17.03.2021. 19:19
Đilasu je mesto iza rešetaka i vrlo brzo treba da odgovara za svoje postupke.
Slavica
17.03.2021. 19:33
Zato narod hoce natrag te pare.
Veki
17.03.2021. 19:42
Vreme je da se stane na put ovome, dokazi su tu, nadam se da ce tuzilastvo da reagije!
Ana
17.03.2021. 22:16
Svakom pristojnom i prosečnom radniku je nezamisivo da za ceo radni vek zaradi ovoliki novac ,tako da je Draganu Djilasu svaki komentar suvisan,sramota .