VUČIĆ I MALI U ŠETNJI BEOGRADSKOM PROMENADOM: Predsednik na duhovit način odgovorio na zamerke opozicije (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić se danas prošetao beogradskom Promenadom sa ministrom finansija Sinišom Malim.
Foto: Instagram
Vučić je na svom instagram nalogu "budućnost Srbije" objavio fotografije iz šetnje po snegu.
U opisu fotografije on je napisao da će kula Beograda na vodi biti završena pre kraja godine, ali je i na duhovit način odgovorio na zamerke opozicije.
- U šetnji prelepom beogradskom Promenadom. Kula iza nas biće završena pre kraja godine. Beograd je svet. P.S. Nas dvojica smo bez kape i izvinjavamo se svima zbog toga - piše u opisu slike.
Podsećamo, delovi opozicije su zamerali predsedniku Vučiću što tokom otvaranja gondole na Zlatiboru nije nosio kapu, na šta je odgovorio juče tokom prijema milion doza kineske vakcine.
- Znate, kad nemate šta da mi kažete. Nosio sam kapu, nisam nosio kapu. Ako nam je to najveći problem... Ja mislim da je važnije to što smo napravili bolnice, što smo završili Hram Svetog Save, povećali plate. Nastaviću da ne nosim kapu - rekao je Vučić.
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (152)