MONSTRUOZNE SCENE: Blokaderi foteljaši dinstali Vučićevu glavu, davili ljude, tukli one koji misle različito... (VIDEO)
JAVNOST je mesecima unazad zgrožena scenama nasilja koje na ulicama sprovode blokaderi foteljaši i opozicija.
Foto: Printskrin
Jeziva scena viđena je u Subotici kada su blokaderi odrubljenu Vučićevu glavu stavili u lonac na kome piše "Dinstaj".
Blokaderi foteljaši već mesecima maltretiraju građane Srbije, blokirajući i sprečavajući da se život u Srbiji odvija normalno. Međutim, pored takvog vida nasilja koje sprovode nad građanima Srbije blokaderi su u jednom momentru otišli i korak dalje i prešli na monstruozno fizičko nasilje.
Najjeziviji primer kada su blokaderi foteljaši otišli korak dalje u svom bezumnom ponašanju, bilo je njihovo divljanje u Nišu 21. marta ove godine, kada su ulicama Niša jurili i progonili ljude koji samo drugačije misle.
U ovom bezumnom činu, blokaderi foteljaši su i jajima gađali svoje sugrađanje - narod je danima bio zgrožen snimcima kada ženi razbijaju jaje o glavu, kada najsramnije proganjaju i gađaju direktora Doma zdravlja u Nišu, Milorada Jerkana, a u ovom bezumnom piru bio je napadnut i gradonačelnik Niša - Dragoslav Pavlović.
Pogledajte kako su ove sramne scene na ulicama Niša izgledale:
Pre samo nekoliko dana, na delu smo videli blokadere foteljaše u još sramnijem činu - jezivom i monstruoznom napadu na dekana Fakulteta sporta i fizičkog obrazovanja u Novom Sadu, Patrika Drida.
Drida, koji je nekada branio boje Srbije i prolivao znoj za ovu zemlju, blokaderi foteljaši sa noževima pokušali su da linčuju, samo zato što je pokušao da omogući normalno funkcionisanje nastave za one studente koji žele da se vrate normalnom životu i fakultetu.
"Crkni bre", "Umri", "Ubijte ga", samo su neki od povika blokadera u momentima kada su mučki zlostavljali Patrika Drida.
Pogledajte kako blokaderi zverski pokušali da linčuju Drida:
Do jezivih scena došlo je tokom sednice Skupštine opštine Kraljevo 15. maja. Kako se može videti na slici, blokaderi Vladan Slavković i Ivan Matović davili su pripadnika obezbeđenja Skupštine opštine Kraljevo.
Foto: Printskrin
HRONOLOGIJU NASILjA BLOKADERA FOTELjAŠA POGLEDAJTE KLIKOM ODE!
Preporučujemo
LETI PERJE MEĐU BLOKADERIMA Đilas u otvorenom ratu sa plenumašima: Šta da podržim?
25. 01. 2026. u 15:11
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
SVI STE FOLIRANTI! Dara Bubamara napustila Zvezde Granda - reagovala Ceca "Nije fer, ni kolegijalno"
PEVAČICA Dara Bubamara reagovala je burno na kritike koje je dobio njen kandidat od strane njenih kolega iz "Zvezda Granda".
25. 01. 2026. u 13:10
Komentari (18)