RUSKI NOVINAR O NAPADIMA NA VUČIĆA: Tri cilja udara na Srbiju (VIDEO)
U EMISIJI voditelja Pavela Vedenjapina na ruskom telekanalu „Zvezda" novinar je objasnio zašto napadaju Srbiju.
Foto: Printskrin TV Zvezdaa
- Danas po Aleksandru Vučiću udaraju topovi ozbiljniji od akustičnih - informativni, ekonomski, politički. Sličnim napadima pokušavaju da ostvare glavni cilj - da liše Srbiju samostalnosti, dobiju od nje priznanje (tzv.) Kosvoa i konačno raskinu veze Srbije sa Rusijom - kazao je on.
Preporučujemo
PETKOVIĆ ČESTITAO VIDOVDAN SRBIMA NA KIM: Ovaj praznik je simbol naše duhovne snage
28. 06. 2026. u 09:31
"MOJE JE DA KAŽEM..." Šešelj otkrio koja četiri poteza blokaderi planiraju
28. 06. 2026. u 08:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (11)