STUDENT MILOŠ PAVLOVIĆ NA SVENARODNOM SKUPU: Ponosam sam na heroje koji su večeras došli ovde da odbrane našu zemlju (FOTO)

Новости онлајн

12. 04. 2025. u 19:12

POČEO je veličanstveni svenarodni skup u Beogradu. Prvi se obratio student Miloš Pavlović.

СТУДЕНТ МИЛОШ ПАВЛОВИЋ НА СВЕНАРОДНОМ СКУПУ: Поносам сам на хероје који су вечерас дошли овде да одбране нашу земљу (ФОТО)

Novosti

Student Miloš Pavlović rekao je da mu je velika čast što stoji ispred prisutnih građana ispred svoje generacije.

- Stojim ispred vas u ime moje generacije koja bi želela da brani i odbrani našu zemlju!

- Ovo je stav jednog Srbina koji je rožen u Republici Srpskoj. Do nedavno nisam mogao da zamislim da će ispred mene da bude more neverovatnogh broja ljudi i želim da vam se zahvalim za svu podršku, ljubav i snagu koju ste nam pružali. Osećam odgovornost da u godinama pred nama ne izneverimo vaše poverenje. 

Novosti

- Moj deda je imao veći uticaj na mene od svih, kao i majka koja me je odgojila u ovakvog čoveka. Želim da se zahvalim i Doboju koji je došao ovde da nas podrži. 

- Ponosam sam na heroje koji su večeras došli ovde da odbrane našu zemlju. Drago mi je što smo razbili iluziju da tamo neka masa može da sruši zemlju - rekao je on. ž

- Ne bojte se, samo verujte - poručio je on.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?