PREDSEDNIK PUTIN: Podržavamo zakonito izabranu vlast u Srbiji!
08. 03. 2025. u 07:00
PREDSEDNIK Putin je imao vrlo jasan i precizan stav po pitanju pokušaja sprovođenja obojene revolucije. Rusija dobro razume i dobro vidi šta se događa i nastaviće da podržava legalno i legitimno izabrane organe vlasti u Srbiji.
Povezane vesti
"OČEKUJEM RAZGOVOR SA PUTINOM" Vučić o gasnom aranžmanu sa Rusijom koji ističe 31. marta
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će probati sa razgovara sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o gasnom aranžmanu.
20. 03. 2026. u 12:50
VUČIĆ SA RUSKIM MINISTROM: Razgovarali o ključnim pitanjima od strateškog značaja za energetsku i ekonomsku stabilnost Srbije
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom ekonomskog razvoja Ruske Federacije Maksimom Rešetnjikovim.
20. 03. 2026. u 11:09
"MISLITE DA NE ZNAMO GDE SU POZICIJE SLUŽBI SA ISTOKA I ZAPADA?" Vučić o odnosima sa svetskim silama - Moj posao je da štitim Srbiju!
"KUPILI smo od Rusa gas, danas plaćamo gas 285 evra na hiljadu kubnih metara, a cena je 483", naveo je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji "Jutro" na televiziji Prva.
25. 01. 2026. u 10:11
VUČIĆ O REAKCIJI RUSIJE NA HAPŠENJE MADURA: Ništa se nije neočekivano desilo, isto je bilo i u Siriji
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić nakon sednice Saveta bezbednosti obratio se na konferenciji za štampu.
04. 01. 2026. u 12:03
"NE SUMNJAJTE U ALEKSANDRA VUČIĆA" Brnabićeva o NIS-u: On je dobro proučio sve ugovore, nijedan od njih ne može da se primeni na ovu situaciju
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić rekla je danas da je predsednik Aleksandar Vučić dobro upoznat sa svim dokumentima koji se odnose na Naftnu industriju Srbije kao i da veruje da će se on obratiti javnosti povodom izjave predsednika Rusije Vladimira Putina o međuvladinom sporazumu.
19. 12. 2025. u 15:59
Najnovije iz rubrike
BLOKADER MORA DA "ODREŠI KESU" ZA UVREDE I BLAĆENJE: Popović izgubio spor protiv novinarke
POPOVIĆ, tastatura borac i blokader izgubio je spor protiv novinarke Ljiljane Stanišić
24. 03. 2026. u 22:20
"NE SAGLEDAVATE REALNO VEĆ SKUPLJATE POLITIČKE POENE" Đedović Handanović oštro uzvratila Nikeziću
MINISTARKA rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović odgovorila je potpredsedniku Stranke slobode i pravde Dušanu Nikeziću koji je izneo niz optužbi na njen račun a po pitanju energetike i cena dizela.
24. 03. 2026. u 22:16
DŽEFRI SAKS OBJASNIO SVE KOD TAKERA: Bombardovanje Beograda je nečuveno, apsolutno loš potez
CEPANjE Srbije, stvaranje tzv. Kosova i formiranje vojne baze Bondstil – suština je NATO bombardovanja SR Jugoslavije 1999. godine, istakao je svojevremeno svetski poznati ekonomista i politički analitičar Džefri Saks tokom gostovanja u podkastu kod Takera Klarsona.
24. 03. 2026. u 21:46
"ZA NAS VIŠE NE POSTOJE NEVIDLJIVI AVIONI" Vučić: Za nas ne postoji niko više ko će moći da nas napadne nekažnjeno
PREDSEDNIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić, govorio je o onima koji na prostoru bivše Jugoslavije identitet grade na mržnji prema Srbiji.
24. 03. 2026. u 21:29
VUČIĆ OBEĆAO DA ĆE SAČUVATI MIR: Ako mislite da ne bih zasuzio pred vama, bih i nisam jednom
VAZDUŠNI napadi NATO snaga na Srbiju, odnosno tadašnju SRJ, počeli su na današnji dan 1999. godine.
24. 03. 2026. u 21:25
Komentari (0)