NEODLUČNA OPOZICIJA: Ne znaju da li hoće ili neće Aleksandra Vučića na sednici o litijumu (VIDEO)
JOŠ jedna epizoda u režiji srpske opozicije. Kao po običaju svako od aktera ima svoju verziju priče, tako da ni sami ne znaju da li žele ili ne predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sednici o litijumu.
Foto: Printskrin
U prilog tome govore njihove izjave.
Tako je, na primer, Zdravko Ponoš tokom jednog gostovanja istakako kako o ozbiljnim stvarima treba da se razgovara isključivo u Parlamentu.
S druge strane Dragan Đilas je tvrdio da predsednik ne može da prisustvuje sednici o litijumu jer je opoziciona strana predlagač iste.
Jedni su govorili kako bi voleli da Vučića vide u Skupštini, dok drugi negoduju zbog njegovog pojavljivanja.
Aleksandar Jovanović Ćuta je tokom jučerašnje sednice pozvao predsednika da dođe u Skupštinu i da uradi "ono što najbolje zna", aludirajući na reči predsednika koji je nedvosmisleno dao svima do znanja da bi u svakoj raspravi pobedio istinom i argumentima.
Na kraju se postavlja pitanje, znaju li opozicionari i sami šta žele i gde im je nestalo jedinstvo?
Opširnije u videu koji sledi:
BONUS VIDEO: ŠKORO POTVRDIO: Opozicija će kopati litijum kada dođe na vlast
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (17)