VUČIĆ O POSETI MAKRONA: Sa francuskim predsednikom razgovaraću o veoma značajnim sporazumima za našu zemlju
26. 08. 2024. u 18:44
PREDSENIK Srbije Alksandar Vučić gostuje na TV Pink gde govori o Makronovoj poseti i o svim važnim temama.
Povezane vesti
"SRPSKO-FRANCUSKE VEZE SEŽU U PROŠLOST" Gujon sa delegacijom privrednika iz Francuske
DIREKTOR Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Vlade Srbije Arno Gujon dočekao je delegaciju od 16 privrednika iz Francuske koji će imati priliku da se upoznaju sa privrednim i poslovnim ambijentom Srbije, kao i sa srpskom kulturom i tradicijom i tom prilikom je poručio da srpsko-francuske veze sežu u duboku prošlost.
15. 05. 2026. u 17:03
MAKRON NAJAVIO: Francuska i Indija zajedno će proizvoditi Rafale i helikoptere
FRANCUSKA i Indija ulaze u novu eru odbrambene saradnje sa planovima da zajednički proizvode borbene avione Rafal, kao i helikoptere, rekao je danas francuski predsednik Emanuel Makron, dodajući da se Francuska takođe nada da će prodati više podmornica Indiji.
19. 02. 2026. u 17:17
"RAZGOVARALI SMO 45 MINUTA": Vučić otkrio sve detalje sastanka sa Makronom
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je da je dugo razgovarao sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom.
18. 02. 2026. u 17:41
Najnovije iz rubrike
"TOLIKO JE NAPREDNO, DA SAM U JEDNOM TRENUTKU POMISLIO DA MOJ TELEFON PRIPADA MUZEJU TEHNIKE" Vučić obišao Muzej Komunističke partije Kine
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je Muzej Komunističke partije Kine.
26. 05. 2026. u 08:43
"NEĆE VALJDA MENI DA ZABRANJUJU ONO ŠTO SU SEBI DOZVOLILI" Vučić: EU ulaže u Kinu ogroman novac
PREDSEDNIK Aleksandar izjavio je, tokom obraćanja iz Pekinga, da Evropska unija ulaže ogroman novac u Kinu i da ne bi trebalo da njemu zamere ono što su sebi dozvolili.
26. 05. 2026. u 08:29
"OVO MESTO JE ČUDESNO, JA OVAKO NEŠTO NIKADA NISAM VIDEO" Vučić obišao kompaniju "Xiaomi" (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je Xiaomi i razgovarao sa rukovodstvom te kompanije.
26. 05. 2026. u 08:27
"MENI NISU POTREBNI NI AUTOMOBILI, NI NOVAC" Vučić: Nikada se nisam borio za sebe - u Kinu sam došao da se borim za građane Srbije
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić izjavio je, tokom obraćanja iz Pekinga, da je u Kini došao da se bori za građane Srbije.
26. 05. 2026. u 08:12
„VUČIĆ POKAZAO EVROPI ZNAČAJ SRBIJE”: Analitičari saglasni o novom o geopolitičkom pomeranju Srbije ka Kini
SUSRETI predsednika Srbije, Aleksandra Vučića, s najvišim kineskim zvaničnicima tokom posete Pekingu ocenjuju se kao jedan od najvažnijih diplomatskih događaja za Srbiju. Analitičari su za "Novosti" istakli da susreti u Pekingu potvrđuju snažno partnerstvo dve zemlje i otvaraju prostor za dalje jačanje političke, ekonomske i tehnološke saradnje.
26. 05. 2026. u 08:00
Komentari (12)