SREĆAN VAM PRAZNIK, SREĆAN VAM VIDOVDAN! Vučić se obratio video-porukom - "Još mnogo toga dobrog možemo i moramo da uradimo za našu Srbiju"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se video-porukom na svom zvaničnom Instagram profilu.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
"Srećan vam praznik, srećan vam Vidovdan. Budućnost je u vašim rukama i siguran sam da još mnogo toga dobrog možemo i moramo da uradimo za našu Srbiju", napisao je predsednik u opisu snimka.
- Danas je Vidovdan. Najvažniji dan za nas Srbe. Srećan praznik svima. Na Vidovdan obično pričamo o prošlosti. O svemu onome što je obeležilo naše i živote prethodnih generacija. Ja sam došao danas na terasu ovde u Predsedništvo, da na simboličan način pokažem koliko nam je važna budućnost ne samo zemlje predaka naših, već zemlje dece naše. Parafrazirao sam Pekića ne potpuno uspešno, ali sa željom da vam ukažem na jedan detalj. Na to što svaki put kada mi je teško dođem ovde na ovu terasu, pogledam šta smo uradili i mi, neki pre nas, koliko fasada obnovili, kako smo podigli ceo jedan novi grad, ovde nedaleko, Beograd na vodi, kako smo promenili Srbiju, kako smo promenili duh gubitnički u duh pobednički, ali sa istom željom, ambicijom i ciljem, da Srbiju menjamo još snažnije i još ubedljivije u budućnosti. Srećan vam praznik, srećan vam Vidovdan, budućnost je u vašim rukama, i siguran sam da još mnogo toga dobrog možemo i moramo da uradimo za našu Srbiju - poručuje Vučić u poruci.
Preporučujemo
VUČIĆ O NAPADIMA TABLOIDA NA DANILA: On će biti moje dete i sa 25 i sa 35 godina
27. 06. 2024. u 19:13
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (17)