PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Žučić izjavio da je Niš na odličnom puti i da se nikada bolje nije razvijao.
Nis je procvetao od kad je Vucic na vlasti.
Nis se nikada vise nije razvijao nego sada. Dela nam sve govore.
Vučić je podigao svaki deo naše zemlje i Niš je vidno napredovao zahvaljujući odgovornoj vlasti.
Srbija se ravnomerno razvija, a to je najbitnije.
Nikad vise se nije radilo i gradilo nego danas,ne samo u Nisu nego u svakom delu Srbije.
Nis je danas jako izgradjen, i nastavice da se razvija i u buducnosti.
Neradnici kriikuriju radnike, tacnije vlast koja ima konkretne rezultate.
Niko ne može da sruši ono što je Niš dobio niti neko ima pravo da mu to oduzme
Svaka čast predsedniče! Vaša posvećenost razvoju gradova kao što je Niš ne može se osporiti.
Ovo je primer kako se konkretnim projektima i radom grade bolje budućnosti za sve nas. Bravo, Vučiću!
Investicije i razvoj u Nišu su nešto što svi treba da podržimo. Hvala vam, predsedniče, što ste fokusirani na poboljšanje života građana.
Vaša vizija i upornost donose konkretne rezultate. Ponosni smo na ono što ste postigli u Nišu.
Niš se zaista transformiše zahvaljujući vašem vođstvu. Idemo napred zajedno!
Niš postaje sve privlačniji grad za investitore i stanovnike, zahvaljujući vašem liderstvu.
Hvala vam što ste prepoznali potencijal Niša i radite na njegovom ostvarenju. Srećan sam što sam deo ovog pozitivnog trenutka.
Niš je sada razvijen, moderan evropski grad.
U Niš su došle brojne strane investicije
Aerodrom Konstantin Veliki će biti modernizovan.
U poslednjih deset godina plata u Nišu se uvećala za 150%
Povezane vesti
PREDSEDNIK VUČIĆ O PREDSTOJEĆIM IZBORIMA: "Pa kako ću ja još da vladam kada sam najgori"
PREDSEDNIK Srbije se obraća građanima iz Niša.
11. 12. 2025. u 10:57
"IMAMO SAMO JEDNOG PREDSEDNIKA KOJI NIKADA NE ODUSTAJE OD NAS" Pogledajte kako kolona Srba s KiM ide put Novog Sada (VIDEO)
EKIPA Informera nalazi se sa grupom od 60 Srba koji su sa Kosova i Metohije krenuli rano jutros kako bi stigli do Novog Sada i pružili podršku predsedniku naše zemlje, Aleksandru Vučiću.
29. 10. 2025. u 16:58
Najnovije iz rubrike
BLOKADERI NAZIVAJU GRAĐANE SRBIJE STADOM! To su oni, preziru običan narod! (VIDEO)
POSLANICA Miroslava Aleksića, iz Narodnog pokreta Srbije, Ivana Rokvić bez imalo trunke sramote nazvala je građane koji glasaju za SNS stadom.
27. 01. 2026. u 12:42
EVO KOGA BLOKADERI BRANE U PARLAMENTU: Potvrđuju da je okosnica blokaderske politike - ubiti Vučića! (VIDEO)
BLOKADERI u parlamentu Srbije brane lažnog inženjera Zorana Đajića koji je pozivao na ubistvo predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
27. 01. 2026. u 12:41
"AKO MI MOŽEMO NEŠTO DA POMOGNEMO, SPREMAN SAM DA RAZGOVARAMO": Vučić o protestu kamiondžija
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je o protestu kamiondžija.
27. 01. 2026. u 12:33
VUČEVIĆ OŠTRO OSUDIO PLAN TEODOROVIĆA DA SE ĆERKI PREDSEDNIKA UVEDU SANKCIJE: "Ništa im nije sveto! Zato nikada neće preuzeti vlast"
LIDER Srpske napredne stranke i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević oštro je osudio sramnu izjavu Dušana Teodorovića, koji je na opozicionoj televiziji tražio od EU da uvede sankcije ćerki Aleksandra Vučića.
27. 01. 2026. u 12:18
"ONI NEMAJU SMISAO U SVOM DNEVNOM DELOVANJU UKOLIKO NIJE PROTIV SRBA" Vučić: Mi njima treba da odgovaramo u skladu sa svetosavskim načelima
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da se mržnja Hrvata prema Srbima i Svetosavlju neće promeniti.
27. 01. 2026. u 12:12
Komentari (22)