ŠEŠELJ O IZVRŠITELJIMA: Svi dugovi moraju da se plate, ali to što je neko dužan ne znači da treba da bude i opljačkan

ZAMENIK predsednika Srpske radikalne stranke i kandidat za narodnog poslanika Aleksandar Šešelj rekao je danas da se radikali zalažu za ukidanje izvršitelja, jer smatraju da izvršnu funkciju sudskog postupka ne mogu da obavljaju privatna lica.

ШЕШЕЉ О ИЗВРШИТЕЉИМА: Сви дугови морају да се плате, али то што је неко дужан не значи да треба да буде и опљачкан

Foto: Printskrin RTS

- Svi dugovi moraju da se plate, ali to što je neko dužan ne znači da treba da bude i opljačkan i da izvršitelji za te aktivnosti imaju državnu zaštitu - rekao je Šešelj tokom predizborne kampanje.

On je rekao i da bi se radikali, ukoliko dođu na vlast, obračunali sa kriminalom i korupcijom.

Republička izborna komisija proglasila je 4. novembra izbornu listu ''Dr Vojislav Šešelj - Srpska radikalna stranka'' za učešće na predstojećim parlamentarnim izborima 17. decembra. To je treća lista koja je predata i koja je proglašena za učešće na predstojećim izborima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (2)

ŠIPTARI PONIŽAVAJU SRBE NA VIDOVDAN: Upustvo terorista našem narodu kako da se ponaša u svojoj zemlji (FOTO)