PREDSEDNIK VUČIĆ DANAS U LESKOVCU: Uručenje mamografa bolnici, otvaranje fabrike
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u poseti Leskovcu, u utorak, 24. oktobra 2023. godine.
Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić
Programom posete predviđeno je da predsednik Vučić u 11 sati poseti Opštu bolnicu Leskovac, kojoj će biti uručen mamograf.
U podne će biti sastanak sa predstavnicima kompanije "Aunde" i obilazak pogona fabrike, da bi u 12.40 bila održana ceremonija otvaranja fabrike "Aunde", saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Predsednik Vučić predstavio je ranije ovog meseca mapu opremanja zdravstvenih ustanova i istakao da će veliki broj savremenih medicinskih aparata biti obezbeđen zdravstvenim ustanovama u gradovima i opštinama širom Srbije.
Naveo je da će mamografi, pored Leskovca, biti dodeljeni opštinama Kuršumlija, Vladičin Han, Vlasotince, Babušnica, Pirot, Soko Banja, Kruševac, Kragujevac, Surčin, Obrenovac, Majdanpek, Negotin, Kladovo, Požarevac.
BONUS VIDEO: PREVENCIJA SPAŠAVA ŽIVOT: Mamografski pregledi u Domu zdravlja "Voždovac" tokom oktobra
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)