VIŠE ŽENA NA LIDERSKIM MESTIMA: Stranka pravde i pomirenja o promenama u društvu
STRANKA pravde i pomirenja (SPP) zalaže se da što više žena bude na liderskim i rukovodećim pozicijama, kao i za afirmaciju ženskog preduzetništva.
Foto Tanjug
Kandidatkinja za narodnu poslanicu liste "Muftijin amanet - Stranka pravde i pomirenja - Usame Zukorlić", Alma Rizvanović rekla je da je cilj te stranke osnaživanje žena i njihovo aktivnije uključivanje u sve sfere društvenog života.
- Zalažemo se za pomoć i podršku svim ženama koje su se ohrabrile da pokrenu sopstveni biznis - poručila je Rizvanovićeva.
Preporučujemo
POŠTOVANjE PRAVA ŽENA I DECE: Poruka izborne liste "Muftijin amanet"
01. 03. 2022. u 19:41
POMOĆ PO HEKTARU 200 EVRA: Koalicija "Moramo" o ulaganju u poljoprivedu
06. 03. 2022. u 20:33
TRČE ZA PARLAMENT: Koalicija "Boris Tadić - Ajmo ljudi" predala listu kandidata
06. 03. 2022. u 20:26
SRBIJA NAŠA POLITIKA: Socijalisti održali centralni predizborni skup u Beogradu
06. 03. 2022. u 20:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)