I DALJE SI GLUMAC U ODURNIM ĐILASOVIM FILMOVIMA: Darko Glišić odgovorio Sergeju Trifunoviću

Tatjana Marković

14. 11. 2021. u 23:45

SERGEJ Trifunović je na Tviteru prostački psovao majku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, zbog čega se oglasio i Darko Glišić, predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke.

И ДАЉЕ СИ ГЛУМАЦ У ОДУРНИМ ЂИЛАСОВИМ ФИЛМОВИМА: Дарко Глишић одговорио Сергеју Трифуновићу

Foto P. Milošević

- Dragi Đilasov raspali narkomane, (presudom Gž.br. 1464/21 imam pravo da te tako oslovljavam) očigledno nisi promenio dilera iako sam ti to dobronamerno savetovao.

I dalje si glumac u odurnim Đilasovim filmovima prostakluka i uvreda za malo para koje dobijaš od njega i po neki polovan auto koji drogiran slupaš.

Ako je nekome potrebno lečenje,onda si to ti. Javno obećavam da ću  sav novac koji naplatim od tebe po osnovu presuda koje si izgubio,da uplatim u neku kliniku za tvoje lečenje.

I od droge i od Đilasovog novčanika.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (8)

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani