NJUJORŠKI SUD OSLOBODIO TRAMPOVU ORGANIZACIJU: Ne moraju da plate 3,8 milona dolara sudskih troškova
TRAMPOVA organizacija ne mora da plaća milione dolara sudskih troškova bivšem posredniku i advokatu Donalda Trampa, Majklu Koenu, odlučio je njujorški sud.
Foto: Tanjug/AP
Majkl Koen je tužio Trampovu organizaciju jer nije ispunila obećanje da će platiti sudske troškove koji proističu iz njegovog rada, prenosi Rojters.
Sudija je zaključio da Koen nije uspeo da dokaže troškove koje je napravio tokom krivične istrage i drugih tužbi u vezi s angažovanjem u svojstvu zaposlenog u Trampovoj organizaciji.
Navodne neisplaćene nadoknade podrazumevaju i 1,9 miliona dolara za sudske i ostale troškove, plus još 1,9 miliona dolara koje Koen potražue u tužbi iz 2019. godine.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)