Vulin: Đilas ponovo napada Vojsku Srbije
16. 03. 2020. u 20:55
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin ocenio je danas kao napad na Vojsku Srbije tvit jednog od lidera opozicije Dragana Đilasa u kome je naveo da za vojnike ima maski, rukavica i naočara, a nema za lekare, medicinske sestre, zaposlene u apotekama
Foto Z.Jovanović
"Dragan Đilas je danas napao Vojsku Srbije, jer su njenim pripadnicima koji čuvaju bolnice i druge javne objekte obezbeđene maske i rukavice. Životi vojnika za njega su manje važni od želje da napakosti Srbiji", rekao je Vulin, koji je i predsednik Pokreta socijalista.
U saopštenju za javnost, on je istakao da "Đilas ne može da sakrije bes što država radi svoj posao, što vojska čuva Srbiju i njene građane".
"Umesto zahvalnosti vojnicima koji rizikuju svoje zdravlje da bi mi ostali zdravi, Đilas ih je pljunuo. Za korona virus jednom će se pronaći lek, za zavist i mržnju koja opseda i vodi Dragana Đilasa, neće", zaključio je Vulin.
Dijana
16.03.2020. 21:24
Djilas jedino zna da napada. Od njega ne cuh nista pametno
Đilas ne bira ni mesto ni vreme,samo na sebe misli a druge da napada.
Gluposti koje lupa Đilas mogu samo da mu se obiju o glavu, pa sasvim je normalno da Vojska Srbije ima kompletnu opremu za zažtitu ne samo pripadnika Vojske jer kada su oni zaštićeni onda su zaštićeni i građani Srbije.
Djilas nema ni malo skrupula cim napada vojsku Srbije!
Moramo pokazati jedinstvo u ovim teškim trenucima za državu.Đilas koristi vanredno stanje za napad na pripadnike Voske Srbije koji su uvek na visini zadatka.
Komentari (40)