TRAGEDIJA KOD BAJINE BAŠTE: Prevrnula se radna mašina, poginuo mladić (26)
NA PUTU Valjevo-Bajina Bašta dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je nastradao jedan mladić.
Foto: Arhiva
Kako se saznaje, nesreća se dogodila oko 15.30 časova u selu Vujinovača, kada se tokom izvođenja radova prevrnula radna mašina, kojom je upravljao S. S. (26) iz sela Brezovice.
Vozač je poginuo na licu mesta, a saobraćaj na toj deonici je bio više sati u prekidu zbog obavljanja uviđaja.
(Kurir.rs)
Preporučujemo
NAŠLI GA UGLjENISANOG: Kikindske muzičare šokirao tragičan odlazak Petra Tanackova
08. 03. 2021. u 08:10
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)