DVADESETOGODIŠNJAK VOZIO POD DEJSTVOM DROGA: Zadržan u jagodinskoj policiji, biće podneta krivična prijava
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja saobraćajne policije u Jagodini, prilikom kontrole saobraćaja zaustavili su vozača automobila „ford fokus“ koji je vozio pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Ilustracija / Foto V. Danilov
Dvadesetogodišnji vozač iz Jagodine zadržan je u službenim prostorijama i protiv njega će biti podneta odgovarajuća prekršajna prijava, saopštila je jagodinska policija.
Preporučujemo
VOZIO SA 2,07 PROMILA: Muškarac iz Voluje zbog prekršaja kažnjen sa 120.000 dinara
16. 01. 2021. u 12:30
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)