NE UČESTVUJEM U LOVU NA VEŠTICE: Biković objasnio svoju reakciju na izbacivanje Lečića iz predstave
GLUMAC Miloš Biković izjavio je danas da ne želi da učestvuje u lovu na veštice i objasnio svoju reakciju u vezi sa predstavom "Kad su cvetale Tikve" u kojoj glumi Branislav Lečić.
Arhiva
- Izuzetno poštujem pretpostavku nevinosti i to je nešto što ću uvek braniti i za šta ću se uvek zalagati. Ne učestvujem u lovu ne veštice i ne stavljam se u poziciju sudije- rekao je Biković.
On je naveo da su javnost, a samim tim i ansambl Beogradskog dramskog pozorišta je uznemireni.
- Stoga, u želji da zaštitim predstavu koja se bavi i temom silovanja, podržao sam incijativu da Branislav Lečić da ne bude deo predstave dok se aktuelan situacija zvanično ne razreši- istakao je Biković.
Beogradsko dramsko pozorište saopštilo je juče da je na zahtev većeg dela ansambla predstave "Kad su cvetale tikve", glumac Branislav Lečić izuzet iz predstojećih igranja tog komada zbog aktuelne situacije.
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (1)