OBE EKIPE VOLE DA IGRAJU U BRZOM RITMU: Barsa i Bajern vode direktan okršaj za plej-of
BARSELONA i Bajern Minhen će odmeriti snage u 31. kolu Evrolige.
Foto: EPA-EFE/Enric Fontcuberta
Katalonci su bili u velikij krizi i postavljalo se pitanje da li će uopšte ući u plej-in, međutim, podigli su formu i sada se zasluženo nalaze na deobi petog mesta zajedno sa Crveno zvezdom, Parizom i današnjim protivnikom.
Od Bajerna su izgubili u prvom delu sezone s rezultatom 100:78 i nerealno je očekivati da nakon ovog duela imaju bolji međusobni skor.
Ipak, eventualna pobeda u današnjem duelu bi im donela prednost u odnosu na direktnog rivala i upravo to bi moglo odlučiti u trci.
Bajern je ekipa koja igra modernu košarki, Gordon Herbert gaji sistem koji za sada pruža rezultate.
Verujemo da će se igrati u brzom ritmu i da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: +169,5 (kvota 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)