PREDNOST JE NA STRANI JAPANCA: Australijanac ima dosta slabosti u igri
JOŠIHITO Nišioka i Aleksandar Vukić će se sastati u prvom kolu Delrej Biča..
Foto: AP
Japanski teniser je prošle nedelje odigrao dobro u Dalasu, međutim, zbog povrede je morao da preda četvrtfinalni okršaj Kasperu Rudu. Pre toga je eliminisao Brendona Nakašimu i Fransisa Tijafoa.
Nišioka ume dobro da odigra na betonu, stabilan je sa osnovne linije i u stanju je da dugo prebacuje lopticu.
Danas će mu protivnik biti igrač koji se najviše oslanja na servis i forhend, bekhend mu je loš i to bi danas moglo napraviti veliku razliku.
Nišiokina povreda nije bila ozbiljnije prirode i verujemo da će danas biti spreman za meč.
NAŠ TIP: Nišioka - Vukić 1 (kvota 1,73)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
VIDELI STE OVE REKLAME? Otkriveno da li stvarno pomažu za brzi gubitak težine, drastično bolju kondiciju, čudo od tela za 28 dana!
Ako koristite društvene mreže, verovatno ste videli uglađene fitnes video snimke koji obećavaju dramatične transformacije tela za nekoliko nedelja. Prikazuju izvajane figure, upečatljive slike pre i posle i tvrde da možete izgledati godinama mlađe prateći jednostavnu rutinu.
07. 05. 2026. u 19:46
OGLASILI SE VATERPOLISTI SRBIJE: Njih 11 neće da igra za reprezentaciju posle ostavke selektora
Nakon ostavke selektora Uroša Stevanovića oglasili su se i vaterpolisti Srbije: čak 11 njih neće nastupati za Srbiju, saopštili su u otvorenom pismu.
07. 05. 2026. u 15:47
HRVAT ŠOKIRAO NOVAKA ĐOKOVIĆA U RIMU! Ko je ovome mogao da se nada?
Novak Đoković je na turniru iz ATP masters serije 1000 u Rimu danas doživeo nešto potpuno neočekivano.
07. 05. 2026. u 16:44
Komentari (0)