"STARI LISAC" ZAUSTAVLJA MLADOG DANCA: Novak još uvek nije na vrhuncu, ali njegovo iskustvo dolazi do izražaja!
NOVAK Đoković će se u 1/8 finala Vimbldona sastati sa Holgerom Runeom.
Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO
Nole je rovit stigao u London, ali kako turnir odmiče, njegova igra deluje sve bolje.
U prethodnom kolu je imao malih problema sa Aleksejom Popirinom, međutim, uspeo je da slavi nakon četiri odigrana seta.
Australijanac je iskoristio jedinu brejk-loptu u prvom setu i uspeo da slavi u tom delu, da bi ostatak meča pripao drugom igraču sveta.
Srbin će se danas sastati sa igračem koji je uvek posebno inspirisan protiv njega. Sa Runeom se sastao pet puta i u tri navrata je izlazio kao pobednik. Poslednji okršaj imali su prošle godine na Završnom mastersu u Torinu i tada je naš teniser slavio nakon odlučujućeg seta.
Sedmostruki šampion Vimbldona zna kako se igraju ovakvi mečevi i njegovo iskustvo će danas biti od krucijalnog značaja.
Očekuje nas interesantan susret, Danac će hteti da po treći put ugrozi najtrofejnijeg igrača svih vremena, ali verujemo da mu "stari lisac" to neće dozvoliti.
NAŠ TIP: Rune - Đoković 2-2 (kvota 1,65)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
NBA ŠOK! Nikola Jokić opet povređen!
Najnovije vesti iz Denver nagetsa, NBA kluba za koji igra Nikola Jokić, nisu nimalo naivne a tiču se upravo srpskog asa.
24. 02. 2026. u 17:55
CELA BOSNA NA NOGAMA: Čuveni srpski fudbaler preuzima sarajevski klub?!
NIJE dugo trajao boravak bivšeg trenera Crvene zvezde, Slaviše Stojanovića na klupi sarajevskog Željezničara. Ipak, ovaj klub bi vrlo brzo mogao da pronađe njegovu zamenu.
24. 02. 2026. u 16:49
Komentari (1)