SAŠA JE VRATIO FORMU: Vimbldon je velika motivacija!
ALEKSANDAR Zverev i Gijs Brauver imaće okršaj u prvom kolu.
Foto AP
Nemac je dugo imao problema sa povredama, ali je na Rolan Garosu konačno pronašao formu, stigao je do polufinala gde je poražen od Kaspera Ruda.
Sezonu na travi je otvorio pobedom nad Dominikom Timom u Haleu, dok je kasnije poražen od Aleksandra Bublika u polufinalu.
Generalna proba pred Vimbldon bio je egzibicioni meč u Harlingemu. Saša je nakon tri seta uspeo da savlada Jiržija Lehečku.
Sa druge strane Holanđanin je do glavnog žreba stigao preko kvalifikacija. Brauver je odigrao tri meča i nije izgubio ni set.
Zverev može biti favorit iz senke ove godine ukoliko bude psihički stabilan. Njegovi snažni udarci mogu svakom protivniku napraviti veliki problem.
Pobednik ovog duela će se u sledećem kolu sastati sa boljim iz okršaja Hisler/Vatanuki.
Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 7-9 (kvota 2,05)
Preporučujemo
NEKADA SU IGRALI U KVALIFIKACIJAMA: Amerikanac želi osvetu!
05. 07. 2023. u 10:27 >> 10:27
VAVRINKA KAO U NAJBOLjIM DANIMA: Argentinac je vodio veliku bitku!
05. 07. 2023. u 09:59
RIVER GRABI KA TITULI: "Milioneri" već imaju tri boda više nego na kraju prošle sezone
05. 07. 2023. u 12:24 >> 12:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NOVAK ĐOKOVIĆ DOŽIVEO ŠOK: Ovo se upravo desilo na Rolan Garosu 2026!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a Novak Đoković danas je saznao ne baš dobru vest
26. 05. 2026. u 13:47
ZAPAD GLEDA I NE VERUJE: Ovo su se upravo uradili Vladimir Putin i Si Đinping posle otvorene pretnje napada na teritoriju Rusije
Najnovije vesti kojima su zajednički imenitelji Rusija i Kina desile su se zahvaljujući sastanku predsednika te dve države. A upravo u Kini, u Pekingu, pre neki dan su o mnogim temama razgovarali Si Đinping i Vladimir Putin. Danas je u delo počeo da se sprovodi jedan od kinesko-ruskih dogovora.
26. 05. 2026. u 12:34
Komentari (0)