JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za utorak
PREOKRET Čelsija "pozeleo" nam je jučerašnji tiket.
FOTO: Tanjug/AP
Dobitni tiket možete videti OVDE, a evo i današnjih predloga:
Utorak
19.00 Al Hilal - Persepolis 1&3-6 (1,70)
21.00 Atalanta - Bolonja 1X&0-3 (1,75)
21.30 Atletiko Madrid - Hetafe 1X&0-3 (1,35)
Ukupna kvota: 4,02
Al Hilal je znatno kvalitetniji od Persepolisa, prvo mesto u grupi mu donosi lakšeg rivala u osmini finala Lige šampiona i tipujemo rutinski trijumf "plavog talasa".
Očekujemo ujednačen meč između Atalante i Bolonje, u pitanju su dva slična tima, a blagu prednost dajemo "Boginji provincije" zbog domaćeg terena.
Hetafe bi mogao da namuči Atletiko, staviće "zid" ispred svog gola i "jorgandžijama" neće biti lako da ga probiju, zbog tog razmišljana smo se opredelili za nešto sigurniji tip.
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
MISTER TRIPL-DABL! Ono što radi Nikola Jokić ne može niko drugi na svetu!
03. 02. 2025. u 14:45
ČELSI ZNA KAKO SA "ČEKIĆARIMA": "Plavci" vole da igraju ovaj gradski derbi pred svojim navijačima
03. 02. 2025. u 11:10 >> 12:35
TRADICIJA NA STRANI "NEBESKOPLAVIH", ALI: Forma favorizuje četu Davidea Nikole
03. 02. 2025. u 10:10
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Belorusija ovo nije očekivala (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
28. 12. 2025. u 22:35
"TITO NAS JE NATERAO!" Asovi Zvezde i Partizana trebalo je da se prezivaju skroz drugačije
JOSIP Broz Tito je "krivac" što naša dva veoma poznata fudbalera znamo pod prezimenom koje, zapravo, uopšte nije bilo njihovo porodično.
28. 12. 2025. u 12:58
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
Komentari (0)