NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
Profimedia
Subota
18.30 Arsenal - Aston vila X2 (2,50)
20.45 Atalanta - Napoli 1X (1,37)
21.00 Hetafe - Barselona 2 (1,52)
Ukupna kvota: 5,21
Arsenal se baš muči u poslednje vreme, ne pruža dobre partije i verujemo da razigrana Vila može bar do boda na "Emirejtsu" gde je prošle sezone slavila rezultatom 2:0.
Atalanta ne sme izgubiti ovaj meč kako bi ostala u trci za titulu, Napoli je bez Kvarachelije koji ide u PSŽ, kao i povređenog Bonđorna, a vredi istaći da je "Boginja provincije" slavila na prvom ovosezonskom duelu sa ubedljivih 3:0 na "Dijego Armando Maradoni".
Barsa zaostaje šest bodova za vodećim Atletikom, nema pravo na grešku i nošena ubedljivim trijumfom nad Realom u Superkupu (5:2) trebala bi osvojiti čitav plen u predgrađu Madrida.
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!
Najnovije vesti iz fudbala su - istorijske.
08. 12. 2025. u 21:48
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
"IZGUBILI SMO DVA IGRAČA!" Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!
Izuzetno je zanimljivo bilo posle utakmice Bosna - KK Crvena zvezda u okviru ABA lige, jer je Zvezdin trener Saša Obradović odgovarao na brojna pitanja, od (sve lošije) kadrovske situacije u crveno-belom taboru, preko "bosanskog gostoprimstva", do burne situaciju u Partizanu usled odlaska Željka Obradovića, a upravo su crno-beli naredni rival njegove ekipe.
08. 12. 2025. u 19:34
Komentari (0)