BETIS MUČE POVREDE KLJUČNIH IGRAČA: Mogu li to "raštimovani" domaćini da iskoriste?

В.М.

26. 09. 2024. u 11:50

U okviru sedmog kola španske La lige fudbaleri Las Palmasa će ugostiti Betis. Meč se igra "Stadionu Gran Kanarija" i počinje u 19 časova.

БЕТИС МУЧЕ ПОВРЕДЕ КЉУЧНИХ ИГРАЧА: Могу ли то раштимовани домаћини да искористе?

Foto: Profimedia

Las Palmas se baš muči na startu sezone, pruža veoma slabe partije i uz Hetafe je jedini tim La lige koji nema nijednu pobedu. Ovako loš početak sezone nije stran domaćinima koji su prošle godine prvi trijumf ostvarili u šestom kolu i na kraju opstali u eliti.

Ipak, ako računamo i prošlu sezonu, Las Palmas ne zna za pobedu na poslednjih 20 ligaških mečeva, što je katastrofalno i po španskim medijima se polako šuška da bi rekord Almerije od 31 vezanog meča bez pobede mogao biti u opasnosti.

Najnoviji poraz "žuti" su doživeli od Osasune proteklog vikenda (1:2), ali menadžer Luis Karion je nahvalio svoje igrače nakon susreta izjavivši da su odigrali najbolju partiju do sada.

Sa druge strane, Betis je na krilima sjajnog Lo Selsa upisao pobede protiv Leganesa i Hetafea kojima se digao na tabeli, međutim pre tri dana je poražen od Majorke (1:2) na "Benito Viljamarinu" iako je poveo početkom meča, tako da se vratio u donji deo tabele.

Glavni problem "zeleno-belih" su povrede bitnih igrača, Iska i Vilijama Karvalja, koji su već dugo odsutni, a sada će im se na tribinama pridružiti i novopečeni centarfor ekipe, Vitor Roke.

Veliki broj povreda i ne čudi mnogo pošto Andalužani imaju baš zgusnut raspored i današnji meč će im biti treći u poslednjih osam dana, tako da vremena za odmor pored treninga i utakmica gotovo da nemaju.

Verujemo da je umor veliki u redovima Betisa, što se i videlo u završnici meča protiv Majorke i zbog toga tipujemo duplu šansu na Las Palmas.

NAŠ TIP: 1X (kvota 1,65)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena