"BELI VITEZOVI" SU U FORMI: Al Itihad ne zna za trijumf od sredine aprila

Olja Mrkić

05. 06. 2023. u 12:00

ZAMALEK dočekuje Al Itihad u 30. kolu egipatske Premijer lige.

БЕЛИ ВИТЕЗОВИ СУ У ФОРМИ: Ал Итихад не зна за тријумф од средине априла

Foto: Profimedia

Domaćin je u boljoj formi, a naročito dobro igra na svom terenu. Zamalek je trenutno četvrti sa 50 bodova iz 29 utakmica, dok je Al Itihad sedmi sa 40, ali ima i meč manje. Gosti su vezali tri poraza, a poslednju pobedu ostvarili su još sredinom aprila. 

Zamalek je na 14 mečeva kod kuće ostvario devet pobeda, uz tri remija i samo dva poraza. U prethodnom kolu najbolji afrički klub 20. veka savladao je Gaiš sa 2:0.

Al Itihad je proteklog vikenda poražen na svom terenu od Piramidsa sa 2:1. 

Ove dve ekipe su se poslednji put sastale u januaru i tada je meč završen bez golova, što je neobično jer je reč o veoma efikasnim ekipama koje imaju prvog i trećeg najboljeg strelca lige - Mabuululu iz Al Itihada je prvi ''tobdžija'' sa 14 pogodaka, a Saleh iz Zamaleka je treći sa devet.

U poslednjih deset međusobnih susreta, Al Itihad je ostvario samo jednu pobedu i to 2018. godine u Arapskom kupu šampiona.

Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android i iOS 

NAŠ PREDLOG: 1 (kvota 1,67)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju