''PLAVI TALAS'' JURI TREĆU UZASTOPNU POBEDU: Borba za opstanak će biti veoma zanimljiva
SMUHA dočekuje Ismaili od 21.15 na ''Aleksandriji''.
Foto Profimedia
Domaćin je uhvatio zalet i neporažen je na poslednje tri utakmice, remizirao je sa Nacionalnom bankom Egipta, a nakon toga je slavio protiv Harasa i Arab Kontraktorsa i nada se da pred svojim navijačima može da dođe do trećeg uzastopnog trijumfa.
Smuha je trenutno deveta na tabeli sa 27 osvojenih bodova uz gol-razliku 19:19.
Ismaili ne zna za poraz već sedam kola, ali je ostvario samo jednu pobedu u tom periodu uz šest podela bodova, a na poslednje dve utakmice gosta, protiv Futurea i Farka, nije pao gol.
Ismaili zauzima 17. mesto na tabeli zbog bolje gol-razlike od poslednjeplasiranog Harasa, ali zaostaje samo bod za Nacionalnom bankom Egipta koja je prva ekipa iznad crte i ako bi izvukao barem poen sa večerašnjeg meča, mogao bi da pobegne iz zone ispadanja.
Na duelu ovih timova u prvoj polusezoni Smuha je slavila sa 0:1 pogotokom Sile.
Očekujemo da domaćin nastavi sa dobrim igrama.
NAŠ TIP: 1X&0-3 (kvota 1,60)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VELIKA BRUKA U DUBAIJU: Evo šta su uradili tokom himne Srbije na meču Dubai - Partizan (VIDEO)
Sve je nekako od povratka u Dubai organizovano zbrda-zdola. Amaterizam je bio evidentan, posebno deo kada je izvedena himna Srbije.
04. 06. 2026. u 18:34
UKRAJINA DIBIDUS ZATEČENA, RUSIJA SLAVI "OSVETU": Ukrajinci zatečeni zbog najnovijih vesti
NAJNOVIJE vesti će obradovati Ruse, ali rastužiće Ukrajince.
04. 06. 2026. u 18:47
MEĐUDRŽAVNI SKANDAL: Žoze Murinjo tužio Tursku!
Portugalski fudbalski trener Žoze Murinjo podneo je tužbu protiv Turske Evropskom sudu za ljudska prava zbog toga što mu je prekršeno pravo na slobodu izražavanja dok je vodio turski fudbalski klub Fenerbahče.
04. 06. 2026. u 19:00
Komentari (0)