"VIKINZI" FAVORITI PROTIV OSTRVLJANA: Bodo/Glimt - Klaksvik

Н.П.

06. 07. 2022. u 09:37

Izabranici Kjetila Knutsena dočekuju prvaka Farskih ostrva u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

ВИКИНЗИ ФАВОРИТИ ПРОТИВ ОСТРВЉАНА: Бодо/Глимт - Клаксвик

Foto: EPA-EFE/Mats Torbergsen

"Vikinzi" se nikad nisu plasirali u grupnu fazu najelitnijeg evropskog takmičenja. Prošle godine su odigrali odlično u Ligi konferencija i stigli do četvrtfinala, gde su poraženi od Rome ukupnim rezultatom 5:2. Domaćini imaju već 12 odigranih mečeva u Elitserijen ligi, trenutno su šesti na tabeli sa 19 bodova.


Farani su u dobroj formi, ostvarili su četiri uzastopne pobede u prvenstvu uz gol-razliku 10:4. Vodeći su tim u svom šampionatu sa 43 osvojena poena.


Ovo je prvi međusobni duel između klubova, gde je Bodo apsolutni favorit. Kvota na keca je jako mala, tako da savetujemo da pokušate sa golovima, jer ih mi svakako očekujemo večeras na stadionu "Aspmira".


NAŠ PREDLOG: UG 3+ (kvota 1,43)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

SRBIJA RASPAMETILA RUSIJU! Najnoviji potez Srbije završio na naslovnim stranama u Rusiji! Bratska podrška kad je najteže!

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu zvanom "Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026", i to zbog sve ružnijih dešavanja vezanim za Paraolimpijske igre koje na istom mestu slede.

21. 02. 2026. u 20:00

Komentari (0)

DELIJE, IZVINITE! Dejan Stanković jedva suzdržao emocije nakon što je Zvezda zgromila Partizan i obojila u crveno-belo 178. večiti derbi