PETORO NA RESPIRATORIMA: Sve manje hospitalizovanih u Čačku
U ČAČANSKOJ bolnici, na kovid odeljenjima, trenutno se nalazi 52 pacijenta.
Foto: D. Milovanović
Devet najtežih bolesnika smešteno je u respiratornom centru, a petoro sa izrazito teškom kliničkom slikom priključeno je na mehaničku ventilaciju.
U protekla 24 sata (presek od utorka ujutru) na bolničko lečenje primljena su četiri pacijenta sa simptomima koji ukazuju na moguću infekciju korona virusom, a troje ih je otpušteno na kućno lečenje. Nije bilo smrtnih ishoda.
U prijemno-trijažnoj ambulanti čačanske bolnice evidentirano je 58 pregleda, od čega 21 prvih.
Preporučujemo
KORONA SE NE PREDAJE NA TERITORIJI KRALjEVA: Pozitivno 20, preminulo troje
17. 05. 2021. u 16:05
DATO PREKO 60 HILjADA DOZA VAKCINA U ZRENjANINU: Nastavlja se proces masovne imunizacije
17. 05. 2021. u 16:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)