JOŠ TROJE PREMINULIH OD KOVIDA U POMORAVSKOM OKRUGU: Dvocifren broj pozitivnih na virus samo u Paraćinu
U PROTEKLA 24 sata na teritoriji Pomoravskog okruga još troje je preminulo od posledica kovida, dva obolela iz Jagodine i jedan iz Ćuprije.
Foto: Z Rašić
Ubedljivo najveći broj pozitivnih na testiranju na koronavirus i dalje je u Paraćinu: Od 52 nalaza 21 je pozitivan, a na kovid-odeljenju hospitalizovano je 37 pacijenata.
U Jagodini je 29 obolelih na bolničkom lečenju, a od 82 testirana pozitivno je svega šest. U Ćupriji je testirano 11 osoba a pozitivno tri, dok su u Svilajncu i Despotovcu otkrivene po dve obolele osobe.
U Rekovcu je testirano pet osoba sa simptomima i nijedna nije bila pozitivna.
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)