DO KRAJA, NEGO ŠTA!Snažna podrška dr Birmančevića, predsedniku Vučiću

V. Mitrić

19. 03. 2021. u 01:18

KAO izabrani predstavnik naroda u Skupštini Srbije, a prvenstveno kao građanin Srbije, snažno podržavam odlučnost predsednika države Aleksandra Vučića u obračunu sa organizovanim kriminalom, kaže narodni poslanik dr Boban Birmančević iz Šapca.

ДО КРАЈА, НЕГО ШТА!Снажна подршка др Бирманчевића, председнику Вучићу

Foto: Privatna arhiva

-Niko od nas nije bio svestan razmera monstruoznosti koje su dolazile od grupe ljudi za koje se ispostavilo da su povezani i sa državnim funkcionerima -kaže dr Birmančević. - A sve što smo do sada saznali, sudeći po najavama predsednika Aleksandra Vučića, tek je jedan mali deo.

Građani Srbije, Evrope i sveta biće šokirani detaljima istrage protiv organizovanog kriminala. Ovako nas je predsednik pre nekoliko dana obavestio da nije kraj jezivim informacijama. A mnogi su se zabrinuli. Među njima je značajan broj onih koji sa razlogom strepe. Upravo onih su imali svoj udeo u rušenju države sarađujući sa talogom našeg društva.

Što se više otimaju, naglašava Birmančević,“ vidimo, stisak države je jači“. Nikada u modernoj istoriji Srbije , po njegovim rečima, „nije postojala veća rešenost da se stane na put zlu i da se naša država i naše društvo napokon izbave iz kandži kriminalaca koji su nas sve godinama unazad držali kao taoce“.

-Sve nas interesuje ko su ti ljudi -ističe dr Birmančević. - Ko su oni koji su radili protiv naše zemlje, naših građana, koji su odlučivali o životu i smrti? Ko su oni koji su se drznuli da pomisle da ubiju predsednika, da zemlju zarobe u vrtlogu zločina i straha? Želimo da znamo njihova imena i da ih vidimo pred licem pravde.Dajem punu podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i molim ga da ide do kraja, sve dok i poslednji zločinac i kriminalac ne završi tamo gde im je i mesto - na robiji.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (0)