TEŠKA SITUACIJA U VRANJU: Otvorena još jedna kovid bolnica, registrovano još 138 novoinficiranih
U VRANjU je danas otvorena još jedna treća po redu kovid bolnica, sa 35 bolničkih ležajeva, potvrdila je za "Novosti" direktorka Zdravstvenog centra dr Ljiljana Antić.
Foto: J.S.
Kovid pacijenti će biti od sada pored odeljenja takozvane stare Hirurgije i Psihijatrije biti hospitalizovani i na grudnom odeljenju.
Broj pacijenata zaraženih korona virusom u Pčinjskom okrugu se ne smanjuje.
Od 557 obrađenih uzoraka iz Pčinjskog okruga u toku jučerašnjeg dana 210 osoba je pozitivno na korona virus, pokazuju podaci Zavoda za javno zdravlje. U Vranju je čak 138 novoobolelih.
U Surdulici i Preševu je po 20 novih slučajeva, u Vladičinom Hanu 13, devet u Bujanovcu, troje u Trgovištu i sedam u Bosilegradu.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)