ZNAČAJAN SKOK BROJA NOVOZARAŽENIH: U Rasinskom okrugu danas 50 više novih slučajeva nego danas

С.Б.

20. 02. 2021. u 14:38

KOVID-19 registrovan je u još 123 slučaja u Rasinskom okrugu, današnji su podaci Zavoda za javno zdravlje Kruševac, što je značajan skok broja novozaraženih nakon što je juče potvrđen virus kod 73 lica.

ЗНАЧАЈАН СКОК БРОЈА НОВОЗАРАЖЕНИХ: У Расинском округу данас 50 више нових случајева него данас

Foot: S. Babović

Najviše inficiranih je iz Kruševca-82.U Aleksandrovcu je virus korona potvrđen kod 14,u Ćićevcu kod 11, u Trsteniku kod sedam, u Varvarinu kod pet i u Brusu u četiri slučaja.

Porastao je i broj pacijenata na lečenju u Opštoj bolnici Kruševac:18 više u odnosu na petak, pa se trenutno sa simptomima ili sa potvrđenim KOVID-19 leči 86 pacijenata.

Od početka epidemije virus korona potvrđen je u 13.184 jedinstvenih slučaja iz Rasinskog okruga: 6.939 iz Kruševca,2.231 iz Trstenika, 2.183 iz Aleksandrovca,730 iz Varvarina,556 iz Ćićevca i 545 iz Brusa. Čak 332 smrtna slučaja se zvanično dovodi u vezu sa KOVID infekcijom,dok se ozleenim smatra 11.301 pacijent.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)