GRAĐANI DOLAZE PO DRUGU DOZU CEPIVA: U Jablaničkom okrugu vakcinisano više od 15.000 ljudi
PREMA podacima leskovačkog Zavoda za javno zdravlje (ZZJZ) na području Jablaničkog okruga od početka imunizacije vakcinu protiv virusa korona primilo je 15.246 osoba što predstavlja obuhvat vakcinacije od 7,67 odsto.
Foto: I. Mitić
U Leskovcu je vakcinu primilo 11.164, u Vlasotincu 1.696, Lebanu 1.153, u Medveđi 626, Bojniku 548 i u Crnoj Travi 59 osoba.
Na svim vakcinalnim punktovima počela je i revakcinacija stanovništva. Ona će se obavljati na osnovu obaveštenja koje će građanima biti poslato SMS porukom, a vršiće se na istim mestima gde su dobili prvu dozu. Nadležni kažu da vakcine ima dovoljno, a da nova prijava onih koji se revakcinišu nije potrebna.
U prethodna dva dana obavljena je vakcinacija zaposlenih u lokalnoj samoupravi, policiji, tužilaštvima i u Filijali Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje.
Preporučujemo
POČELA VAKCINACIJA DRUGOM DOZOM: Punktovi u Pirotu rade svakog dana od osam do 18 časova
10. 02. 2021. u 10:39
PLODOVI MASOVNE VAKCINACIJE U KOVINU: Drastično smanjen broj novozaraženih
06. 02. 2021. u 12:05
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)