LEPE VESTI IZ VRANJA: U prva tri dana ove godine rođeno čak 15 beba
U PRVA tri dana ove godine u vranjskom Porodilištu rođeno je čak 15 beba.
Foto: Privatna arhiva
Prva tri dana ove godine svet je ugledalo deset devojčica i pet dečaka.
Tradicija darovanja prve bebe ove godine promenjena, pa je grad sa po 50 000 dinara darovao sve bebe rođene prvog dana ove godine, njih sedam.
Preporučujemo
DOBRE VESTI IZ PČINjSKOG OKRUGA: Manje obolelih i manje hospitalizovanih
03. 01. 2021. u 15:43
PRVA BEBA U VRANjU DEČAK: Tamara Cvetković donela na svet zdravog dečaka
01. 01. 2021. u 11:20 >> 11:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)