KORONA SE JOŠ ŠIRI: Ne smanjuje se broj novozaraženih na teritoriji Kraljeva
OD ukupno 623 testiranih uzoraka brisa sa teritorije Kraljeva, od kojih 214 PCR i 409 antigen metodom, na kovid-19 pozitivno je rekordnih 258, saopštio je gradski Krizni štab na osnovu podataka kraljevačkog Zavoda za javno zdravlje.
Foto: G. Šljivić
U gradu na Ibru od početka epidemije ukupno je potvrđeno 6.353 slučajeva infekcije, dok je u trećem naletu virusa od 16. oktobra zvanično registrovano - 4.915.
Od posledica korone preminulo je još dvoje kovid pacijenata sa teritorije Kraljeva, tako da je do sada ukupno 92 Kraljevčana izgubilo bitku protiv korona virusa.
Trenutno je u ovdašnjoj Opštoj bolnici hospitalizovano 93 kovid pacijenata, petoro više u odnosu na prethodni izveštaj. Na intenzivnoj nezi je zbrinuto devetoro, od kojih je troje pacijenata na respiratoru, a šestoro na neinvazivnoj ventilaciji.
Tokom minulih 24 sata, kako je saopšteno iz ove ustanove, preminulo je dvoje kovid pacijenata, 21 je novoprimljenih, a 14 je otpušteno sa bolničkog lečenja. U ovom periodu u Kovid ambulanti obavljeno je ukupno 278 pregleda.
Preporučujemo
NE SMIRUJE SE EPIDEMIJA NA TERITORIJI KRALjEVA: Pozitivno rekordnih 254 uzorka
06. 12. 2020. u 17:30
KORONA OBORILA REKORDE U KRALjEVU: Skoro 250 novozaraženih, preminule dve osobe
01. 12. 2020. u 17:27
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)