DONACIJE ZA LEČENJE MALE LANE: Humanitarni bazar u Sremskim Karlovcima
HUMANITARNI bazar u Sremskim Karlovcima biće održan sutra kod Bogoslovije od 16 do 20 sati, a sav prihod namenjen je za lečenje desetomesečne devojčice Lane Jovanović iz Rakovca koja boluje od najtežeg oblika spinalne mišićne atrofije tipa 1.
Foto privatna arhiva
Učestvovaće poznati vinari, učesnici Festivala kuglofa i drugi ljudi dobre volje koji će prodavati grožđe, jabuke, kolače, kiflice, suvenire, garderobu i još mnogo toga.
Posetioci će moći da se slikaju sa "Belim vitezovima", uz donaciju za Lanu, mališani će imati priliku da jašu ponija Ćupku, takođe uz donaciju.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)