PET NOVIH SLUČAJEVA: U Braničevskom okrugu koronom zaraženo ukupno 614 osoba
NA području Braničevskog okruga registrovano je još pet pacijenata zaraženih Kovidom 19 i svi su sa područja Požarevca.
Foto: D.N.
Računajući i ove novoobolele, ukupan broj zaraženih u Braničevskom okrugu, od početka epidemije, iznosi 614.
Požarevac i dalje prednjači po broju zaraženih, ukupno ih je 297, a za njim sledi opština Petrovac na Mlavi sa 185 obolelih. U Velikom Gradištu zaraženo je 40 lica, u Kučevu 34, u Žabarima i Žagubici po 17, u Golupcu 14 i u Malom Crniću 10. Od početka epidemije, u Braničevskom okrugu obavljeno je 7.721 testiranje.
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)