ODRŽAVANJE IZVORIŠTA: Sa ponuđačem sklopljen ugovor vredan 3,45 miliona dinara
VELIKO GRADIŠTE – JKP „Dunav Veliko Gradište“ okončalo je postupak za pribavljanje usluge održavanja postrojenja i opreme na vodoizvorištu u Ostrovu.
OU Veliko Gradište
Sa odabranim ponuđačem sklopljen je ugovor na iznos od 3.448.668 dinara, bez uračunatog poreza, što je niža suma od procenjene, koja je bila 3,55 miliona dinara. Obaveza pružaoca usluga trajaće do 31. decembra 2025. godine, odnosno do utroška ugovorene sume.
Preporučujemo
RADOVI NA TRAFOSTANICI: Isključenje struje u Leskovcu najavljeno za nedelju
03. 04. 2026. u 14:29
REZULTATI MAMOGRAFIJE U SVILAJNCU: Na dalju dijagnostiku upućene 73 žene
03. 04. 2026. u 11:53
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)