SAJAM ZAPOŠLJAVANJA: Poslodavci ponudili 130 radnih mesta
POŽAREVAC – U Centru za kulturu u Požarevcu danas je održan Sajam zapošljavanja, na kome su 22 poslodavca ponudila 130 radnih mesta.
D. Novković
Sajam je bio mešovitog tipa, pa su nezaposleni mogli da konkurišu za radna mesta u oblasti građevinarstva, administracije, mašinskoj i prehrambenoj struci, uslužnim i drugim delatnostima. U ponudi su bili poslovi zidara, tesara, inženjera, radnika obezbeđenja, pekara, frizera, cvećara, auto-električara, knjigovođa... Sajam je bio prilika da nezaposleni, kao i oni koji traže promenu radnog mesta, u neposrednom kontaktu sa poslodavcima dobiju bliže informacije o slobodnim mestima, predaju svoje radne biografije i konkurišu za željene poslove. Na štandu Nacionalne službe za zapošljavanje, zainteresovani su dobili informacije o svim uslugama koje pruža NSZ i aktuelnim programima zapošljavanja koji se sprovode u požarevačkoj filijali.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)